Vémolice - úvodní foto

Představujeme: Višňovice KTV Vémolice – limitka MMA zápasníka Karlose Vémoly

V dnešní době je možné všechno. Tak proč ne třeba spojení MMA zápasníka s kvalitním alkoholickým nápojem? Nebojte se, v nápoji nebude vydestilován sám Karlos Terminátor Vémola, nýbrž výběrové višně. Před námi totiž stojí speciální a limitovaná edice višňovice… Vémolice. O co tady vlastně jde?

Vémolice / Višňovice

Kde seženete novou limitku KTVODKA?
Limitka v podobě višňovice pod názvem KTV Vémolice je již nějakou dobu vyprodaná. Karlos Vémola však představil další limitku. Tentokrát pětkrát destilovanou vodku pod názvem KTVODKA jejíž výrobcem je palírna Rudolf Jelínek. Zásoby rychle mizí, Alkohol.cz má však stále skladem.

Vémolice / Višňovice

KTVODKA 0,7l 40%
od 699 Kč

Prvenství neuhájil

Spojení tváře bojovníka MMA s alkoholickým nápojem není vlastně až taková novinka. Pokud si vzpomínáte, už před časem jsme vám na našem webu představili podobný projekt. Tehdy šlo o whisky Proper no. Twelve pod taktovkou šampiona UFC Conora McGregora. Tahle kombinace dopadla překvapivě velmi dobře.

Našinec, Karlos Vémola, se rozhodl vyrazit podobnou cestou. Pomohla mu s tím rodinná Palírna Radlík, která se nachází v Jílové u Prahy. Do díla se ale zapojila taky značka KTV, která už jménem a tváří českého Terminátora zaštítila celou řadu produktů – od triček až po zážitkové vouchery. A jako další do party se přidal prodejce a distributor Lihovarek.cz. Společné úsilí vyústilo v mimořádně zajímavou pálenku – Vémolici.

Višňovka, jak má být

Proč se Terminátor rozhodl právě pro pálenku, a ne jiný – třeba trochu víc nóbl – druh alkoholu? A proč vznikla právě višňovice, a ne třeba obecně opěvovaná slivovice? Důvody se můžeme jen domnívat.

Karlos Vémola pochází z Olomouce, tedy z Moravy, a tudíž jsou ovocné pálenky možná blízké jeho srdci. Višňovice je navíc přece jen trochu neotřelá, originálnější. O slivovice, jablkovice nebo hruškovice zakopáváme na každém rohu, ale višně jsou méně běžná volba. Zároveň tak vznikl zajímavý kontrast. Tvář neohroženého a velmi tvrdého zápasníka, který je známý svou rázností – a naproti tomu jemné, takřka romantické ovoce.

Vémolice nicméně není žádný likérek, ale řízný destilát, který dosahuje solidní síly 45 % alkoholu. Slibuje intenzivní zážitek s výraznými zralými višňovými, ale třeba i čokoládovými tóny. Toto jemné a vytříbené pití může zaujmout pěkné místo ve sbírce i díky propracované lahvi, na jejíž etiketě je – nikoli překvapivě – vyobrazen sám Karlos Vémola.

Pokud si však na Vémolici uděláte zálusk, nezkoušejte váhat! Edice je omezená a lahve mizí rychlostí Terminátorových úderů. O tom, že se tento projekt povedl, svědčí i množství pozitivních ohlasů od šťastlivců, kteří už mají láhev doma.

Celkem bylo vyrobeno 2000 kusů lahví, každá je originálně očíslována svým pořadím ve výrobě, což může být také zajímavý sběratelský kousek, nebo dokonce investiční alkohol. Vždyť cena už rostla. Prodej začínal na 999 Kč a ke konci se lahev prodávala již za 1499 Kč. Dá se očekávat, že v aukcích bude cena po vyprodání celé kolekce ještě vyšší.

Edit: Aktuálně je lahev vyprodaná, ale sledujte informace zde, některé lahve mohou být zájemci nevyzvednuty a znovu nabídnuty k prodeji.

Kde koupit lahev KTV Vémolice a jaká je její cena?
Vémolice / Višňovice

KTV Vémolice 45% / limitovaná edice
od 1499 Kč

Alkoholium.cz