TOP AWARD

Nejlepší alkohol

Hledáte ten nejlepší alkohol pro vás nebo vaše přátele? Dali jsme si tu práci a připravili pro vás výběr kvalitního značkového alkoholu v jednotlivých kategorích.

Náš postup byl jednoduchý. Vytvořit žebříček na základě doporučení odborníků, ale především renomovaných zahraničních médií. Pročetli jsme desítky zahraničních článků, nechali si doporučit jednotlivé značky alkoholu a v konečném důsledku jsme vzali v potaz také recenze konzumentů. Výsledkem je žebříček 10 nejlepších láhví alkoholu v jednotlivých kategorií.

Nejlepší produkty

Alkohol to nejsou jen lahve. Ale také snaha o jeho co nejlepší uchovávání, správnou přípravu a také servírování. Proto jsme v této kategorii nachystali výběr nejlepších produktů, které jsou spjaty jakýmkoliv způsobem s alkoholem.

Najdete zde nejlepší alkoholtestery, abyste se nemuseli bát vyjet na silnice. Nejlepší vinotéky, abyste si mohli správně uchovat i dražší vína. Nejlepší otvíráky na víno nejen pro vás, ale třeba také jako dárek pro vaše přátele. Anebo jsme pro vás ocenili nejlepší výrobníky ledu, abyste se při přípravě koktejů nemuseli spoléhat na nedostatek místa v mrazáku. To vše a ještě mnohem více.

Alkohol testery
Vinotéky
Otvíráky na víno
Výčepní zařízení
Výrobníky ledu
Formy na led
Drtiče ledu
Sodovkovače
Stojany na víno
Karafy na víno
Alkoholium.cz