Chcete si na zahradní grilovačce či na jiné soukromé akci dopřát točené pivo, ale nevíte, co vše to obnáší? Následující články by měly zodpovědět všechny vaše případné otázky.

 
 

Pění vám sud? Podívejte se, kde všude může být problém.

Lehce pěnící pivo Koupili jste si s přáteli soudek piva, vypůjčili pípu i s chlazením a sudy obratně narazili, ale ono ejhle! Pivo vám neskutečně pění! Pak je pro vás jako stvořený následující článek, který prozradí, kde by mohla být chyba. Čtěte více »  
 

Čím se žene pivo ze sudu?

Oxid uhličitý - pivní hnací plyn Aby se pivo dostalo ze sudu do půllitrů, je třeba mu trochu pomoct. To ví jistě každý, ale detaily zná asi jen málokdo. Jaké hnací plyny slouží k tlačení piva ze sudu a jak se pivo čepovalo v minulosti, proto prozradí následující článek. Čtěte více »  
 

Jak vybrat správné výčepní zařízení na pivo?

Ruční výčepní zařízení Sen o dobře vychlazeném točeném pivu na rodinných oslavách i letních grilovačkách s přáteli si v dnešní době můžete velmi snadno splnit. Jak se ovšem vyznat v širokých nabídkách výčepních zařízení? V tom vám pomůže následující článek. Čtěte více »  
 

Narážíme sud – Vybíráme správný narážeč

Chystáte-li se narazit sud, potřebujete samozřejmě náležité vybavení. U pípy i chlazení toho nemusíte mnoho řešit. Jinak je tomu v případě narážecí hlavy neboli narážeče. Čtěte více »  
 

Jak narazit sud a co vše si předem opatřit?

Není nic lepšího, než točené pivo, pravil jeden velký milovník piva. A měl pravdu. Dopřávat si ho ovšem nemusíte pouze v restauracích, hospodách, hostincích a barech. Sud a výčepní zařízení se dá půjčit i na soukromou oslavu nebo grilovačku s přáteli. Co vše k tomu budete potřebovat? Čtěte více »  
Pijme s rozumem!
Top