Závislost na alkoholu neboli alkoholismus je těžké onemocnění, kterým je ohrožen každý konzument alkoholu. Nepodceňujte riziko a pijte zodpovědněji.

 
 

VIDEO: Co pro vás znamená pít s rozumem?

Co znamená pít s rozumem Fórum Pij s rozumem před několika dny uveřejnilo na internetu anketu, ve které Pražané odpovídají na otázku „Co pro Vás znamená pít s rozumem?“. Čtěte více »  
 

Jak nadměrná konzumace alkoholu škodí zdraví

Delirium Zajímá vás, co s sebou přináší nadměrná konzumace alkoholických nápojů? Nebyli bychom zodpovědný magazín o alkoholu, kdybychom se o tom nerozvedli v samostatném článku. Budiž vám tento článek varováním, že s alkoholem se to nemá přehánět. Čtěte více »  
 

Mějte své pití pod kontrolou – S chytrou aplikací AlcoDroid to jde snáz

Spotřeba alkoholu Nadměrná konzumace alkoholu má bezesporu negativní vliv na zdraví, rodinu i společenské postavení. Důležité je tedy hlídat si únosnou míru pití alkoholu. S tím vám může pomoci třeba aplikace Alcodroid. Čtěte více »  
 

Situace, kdy je lepší se raději vyhnout konzumaci alkoholu…

Kdo by neměl pít alkohol Proti umírněné konzumaci alkoholu toho asi nejde mnoho namítat. Najdou se však situace, kdy je dobré se pití alkoholu obloukem vyhnout. Tady je pár těch nejzásadnějších. Čtěte více »  
 

Jak se nestát alkoholikem, aneb strašák jménem alkoholismus

_ Téma, nad kterým by se měl občas zamyslet každý, kdo si občas dopřeje sklenku alkoholického nápoje. Hranice mezi občasným popíjením a alkoholismem umí být totiž velice tenká. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top

kopie-souboru-hp_licence289_hospoda_1920x500