Naši partneři

Vážíme si našich partnerů, kteří nám poskytli produkty, které pro vás můžeme ohodnotit. Obchodní partnerství jsou pro nás důležitá a rádi navážeme partnerství třeba právě s vámi. Kontaktovat nás můžete zde.

Partneři jsou seřazeni podle počtu produktů, které nám poskytli.

Alkohol.cz je jeden z předních českých eshopů s alkoholem. Pravidelně přináší na trh novinky a z jeho široké nabídky si vybere opravdu každý. V eshopu si můžete pořídit třeba i investiční alkohol. Alkohol.cz má jednu prodejnu v Praze, alkohol vám dopraví zdarma při objednávce nad 5000 Kč.

Alkohol.cz poskytl (5 produktů):

Warehouse1.cz je přední eshop na trhu s prémiovými alkoholickými nápoji. Pod značkou Ultra Premium Brands vystupuje již od roku 1993. Od roku 2011 můžete navštívit jejich prodejnu v pražském Karlíně nabitou tím nejprémiovějším alkoholem na trhu.

Warehouse1.cz poskytl (4 produkty):

Eshop s kvalitním alkoholem provozují pod svoji značkou také Kratochvílovci. Společnost má 4 kamenné prodejny, 3 vlastní značky alkoholu (rumy Serum, rumy Malecon a pálenky Golem), dalších 50 značek alkoholu nabízí ve svém eshopu. Distribucí alkoholu se zabývají už 21 let.

Kratochvílovci.cz poskytl (2 produkty):

Lihovarek.cz je specializovaný eshop na české i zahraniční destiláty, pálenky, giny, whisky, rumy a likéry. V Praze provozuje kamenný obchod, zboží vám doručí po Praze do 30 minut od objednání a dopravu zdarma získáte při nákupu nad 2000 Kč. U nás vede především zajímavou nabídkou i těžko sehnatelných destilátů.

Lihovarek.cz poskytl (1 produkt):

Dále bychom chtěli poděkovat:

  • společnosti Soare sekt za poskytnutí lahví Mucha sekt
  • společnosti Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. za poskytnutí lahví Cointreau
  • společnosti Aviva Wines za jejich perleťová vína
  • společnosti ViWine za jejich “víno v plechovce”
  • eshopu MasoHere.cz za jejich skvělé sušené maso, které se hodí k jakémukoliv alkoholu.
Alkoholium.cz