Hledáte recepty na koktejly a míchané nápoje? Pak jste tu správně! Právě v této rubrice totiž najde nepřeberné množství receptů na vaše oblíbené koktejly.

Pro snadné vyhledání receptu na konkrétní míchaný drink doporučujeme využít následující abecední seznam koktejlů.
 

Espresso martini – drink, který vás nakopne

Koktejl espresso martini Máte-li rád kávu, tento koktejl vás zaručeně osloví. A nejen to! Také vás pořádně nakopne, neboť jednou z přísad je espresso, což napovídá i název tohohle drinku. Pokud však s ohledem na název čekáte koktejl podobný martini, naopak vás zklameme. Gin ani vermut v tomhle koktejlu nenajdete. Čtěte více »  

Mexická káva – lahodná kombinace kávy, tequily a vanilkové zmrzliny

Mexická káva Najít kavárnu, ve které podávají mexickou kávu, není snadné. A je to obrovská škoda. Proto jsme si pro vás připravili následující recept, s jehož pomocí si zvládnete připravit mexickou kávu i u vás doma. Čtěte více »  

Kalorická hodnota alkoholických nápojů – Koktejly

Kalorie v koktejlech Chcete vědět, jak kalorické jsou koktejly Mojito, Cuba Libre, Sex on the Beach či Daiquiri? Pak je pro vás jako stvořený následující článek. Vězte však, že z čísel v tabulkách na vás možná půjdou mdloby. Čtěte více »  

Gin Fizz – vyzkoušejte citrusové bublinky stokrát jinak

Hotový koktejl Gin Fizz Skvělá kombinace citronové šťávy, sodovky a v neposlední řadě ginu se jen tak neomrzí. A kdyby ano, k ochutnání je řada další variací tohoto koktejlu. Čtěte více »  

Kamikaze – koktejl, který nemá s Japonskem mnoho společného

Koktejl Kamikaze Koktejl Kamikaze je drink, který dokáže rychle rozproudit zábavu na každé párty. Stejně tak umí ve větším množství napáchat hodně škody, což napovídá i jeho název. Pro obojí si ho proto představme podrobněji. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top