Whisky Jack Daniels Honey

Jack Daniel’s Honey. Recenze chválí medovou chuť i elegantní lahev

Whisky Jack Daniels Honey Tak tohle bude obrovský “fičák”. Z USA se do rukou mnoha náročných fanoušků whiskey dostává neodolatálná a úchvatná Jack Daniel´s Tennessee Honey. Pro whiskey ze severní Ameriky je typická lahodná a skvělá chuť, menší obsah alkoholu, který dává možnost vypít o pár panáků víc a u naší “Honey” je to i skvělá medová chuť, která na jazyku zůstává velmi dlouho. A navíc jde o whisky za skvělou cenu, kterou si může dovolit téměř každý. Pojďme se na ní podívat blíže.

Kde je vyrobena?

Jack Daniels Tennessee Honey pochází ze severní Ameriky, přesněji z USA z kraje Tennessee, kde je vyráběna s dalšími vynikajícími alkoholickými nápoji již řadu let. Tato skvělá whiskey pochází z palírny se 150 letou historií, což je zcela unikátní a zaručuje její vysokou kvalitu. Honey podobně jako ostatní je vyráběna v městečku Lynchburg, kde se starají především o kvalitu vstupních surovin, kterými jsou kukuřice, žito, ječnem a místní pramenitá voda.

Výroba a chuť

Správná a pozvolná destilace Jack Daniel´s Tennessee Honey a její následná filtrace přes třímetrovou vrstvu uhlí z javoru, to je ta správná kombinace, která dodává Honey její typické kouřové aroma a činí ji jemnější. Úžasná je i dodaná medová příchuť, kterou nenajdeme u žádné jiné whiskey. Trpělivost při zrání ve vypálených dubových sudech považují v Tennessee za samozřejmost, podobně jako nutné průběžné ochutnávání, které rozhodne o tom, kdy bude Honey stáčena do láhví.

Co kupujete?

Jack Daniel´s Tennessee Honey je neodolatená především:

  • Báječnou jemnou medovou příchutí:

Honey patří k nejjemnějším whiskey, které můžete mít doma za skvělou cenu. Důvodem je její úchvátná medová chuť, která degustátorovi navodí hřejivý pocit se sladkým polibkem od krásné ženy. Chuť je navíc vyvážena díky tónům skořice a zakončena ocáskem z ořechu. Právě toto si nemůže nechat ujít žádný z alkoholových fajnšmekrů.

  • Typická Jackova láhev

Jack Danielsje whiskey, která je stáčena do typických elegantních láhví, které jsou velmi pěkné, a tedy využitelné jako dárek pro přátele nebo pracovní partnery.

Základní parametry

Jack Daniels Honey je dodávána nejčastěji v láhvích o objemu 0,7l nebo 1l, jejichž cena se pohybuje okolo 450 – 700Kč. Proto si udělejte radost láhví skvělé 35% whiskey. Tato whiskey je vyráběna z kukuřice, ječmene, žita a pramenité vody z oblasti Teneessee. Honey zraje v dubových sudech. Doporučuji neváhat ani vteřinu, protože právě tato whiskey nadchne každého. A jako bonus ještě jedno doporučení – Honey podávejte vychlazenou na 18°C.

Hodnocení a recenze uživatelů

Podívejme se společně na nejčastější kladná i záporná hodnocení whiskey Jack Daniel´s Tennessee Honey.

Klady (+)

  • Kvalitní pití na slavnostní chvíle
  • Nasládlá a vyjímečně netradiční jemná chuť
  • Oslazený a navoněný Jack i pro ty, co jej běžně nepijí
  • Ideální jako dárek

Zápory (-)

  • Pro někoho možná až příliš sladké

Chcete-li zažít báječný pocit při prvním doušku, který bude doprovázen dozvukem medu, skořice a ořechu a ochutnat tu nejvyšší kvalitu, pak je Jack Daniel´s Tennessee Honey tou nejlepší volbou. Stačí jen málo, zakoupit si sedmičku, která určitě potěší. Ostatně i kvůli jedinečné chuti jsme tuto lahev vybrali mezi 12 nejlepších whisky. Kompletní žebříček najdete ZDE.

Kde koupit americkou whisky Jack Daniel´s Honey?
Jack Daniels honey - produkt

Jack Daniel´s Honey 0,7 l 35%
od 459 Kč

Alkoholium.cz