Vodka je bezbarvý alkoholický nápoj nejčastěji vyráběn z obilnin. Na rozdíl od jiných destilátu vodka nezraje.

 
 

Koktejl White Russian aneb mladší bráška Blacka R.

White Russian koktejl Pokud si myslíte, že jsme po zmínce o koktejlu Black Russian s „ruskými“ koktejly skončili, jste na omylu. Black Russian má totiž mladšího bratříčka, na kterého rozhodně nesmíme zapomenout. Jeho název je White Russian a nyní se společně podíváme, jak to s tímto koktejlem vlastně je. Čtěte více »  
 

Black Russian – ochutnejte Černého Rusa

Koktejl Black Russian Koktejl, který si zamiluje snad každý, kdo má rád intenzivní a zároveň skvěle se doplňující chutě. Koktejl, jenž chutná mužům i ženám. Koktejl, který byste rozhodně měli vyzkoušet i vy! Koktejl, o kterém je jistě zajímavé něco vědět. Pokud tedy toužíte odhalit tajemství koktejlu Black Russian, pokračujte ve čtení… Čtěte více »  
 

Umíchejte si doma soukromý východ slunce. Tequila Sunrise totiž stojí to za to!

A máme tu další z koktejlů, jehož nedílnou součástí je tequila! Jeho název je Tequila Sunrise, skvěle chutná a dokáže rozjet zábavu za vás. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak si lze jednoduše koktejl Tequila Sunrise připravit i doma. Čtěte více »  
 

Legendární reklamy: Plum vodka Rudolf Jelínek

Jestli hudba z některé reklamy doslova zlidověla, pak je to hudba z reklamy na Plum vodku Rudolf Jelínek, která dlouhou dobu běžela ve všech televizích. Čtěte více »  
 

Bezbarvá, bez výrazné chuti i aromatu – Vodka

Vodka, destilát známý snad každému. Není divu, když se jedná o jeden z nejpopulárnějších destilátů vůbec. V následujícím článku se podíváme do historie vodky, přiblížíme postup její výroby a seznámíme se také s tím, jak se vodka vlastně pije a v jakých koktejlech byste ji také nalezli. Čtěte více »  
Pijme s rozumem!
Top