Rumový adventní kalendář 2023 u nás v redakci Alkoholium.cz
Rumový adventní kalendář 2023 u nás v redakci Alkoholium.cz

(RECENZE) Už máš svůj rumový adventní kalendář 2023 od 1423.dk

Blíží se čas Vánoc a před nimi čas adventní, během něhož děti každý den otevírají dvířka ke sladké odměně. Abychom jim my starší nemuseli závidět, tak je pro nás připraven rumový adventní kalendář. Kolegové z Dánska pro nás v čase předvánočním vytvořili úchvatný kalendář s celkem 24 vzorky rumů vyráběných po celém světě. Design balení kalendáře a speciální dvě rumové skleničky jsou důkazem toho, že výrobce řeší i ty nejmenší detaily, což je pro zákazníky skvělá zpráva.

Rumový adventní kalendář 2023 u nás v redakci Alkoholium.cz
Rumový adventní kalendář 2023 u nás v redakci Alkoholium.cz

Kde se vzal adventní rumový kalendář?

Nápad vznikl před několika lety v hlavách dánských odborníků na rum. Úvaha byla velmi snadná. Co takhle dát dětskou radost, kterou můžeme vidět ve tvářích těch nejmenších při otevírání adventního kalendáře i dospělým? Právě tato pohnutka byla příčinou sestavení prvního rumového kalendáře, který tento princip naplňuje.

A v letošním roce 2023 došlo k dalšímu posunu. Po zkušenostech z let loňských bylo vybráno opět 24 velmi oblíbených vzorků a pečlivě uschováno v adventním kalendáři určeném dospělým.

Jaký je koncept rumového kalendáře?

Představte si, že na počátku prosince můžete získat krabici, ve které najdete 26 dvířek.

První dvě dvířka rumového kalendáře nabízejí precizně vyrobené degustační skleničky a za dalšími čtyřiadvaceti se ukrývají lahvičky o objemu 2cl, které jsou naplněné těmi nejlepšími rumy z celého světa.

Už to zní báječně, ale dánští výrobci o zákazníky opravdu dbají, proto pro ně navíc připravili deníček ve formátu A5, do kterého je možné zapsat názvy a výrobce rumů, které byly nejlepší.

A to nejlepší nakonec, každý z 24 rumů pochází z jiné části naší planety, tak neváhejte a zpříjemněte si předvánoční čas jejich otestováním.

Skvělá chuť každého kousku

Jednotlivé vzorky, které najdete v rumovém kalendáři jsou pečlivě vybírány, jejich chuť je originální a lahodná. Na ochutnání zde čekají ty nejlepší známé rumy, ale také zcela neznámé klenoty, jejichž chuť zažijete nejspíše prvně. Každý rum má svou specifickou chuť a sílu.

Připravte se na rumy sladší, ale i sušší a pojďte s jejich aromatem odvážně procestovat celý svět. Neváhejte a objednejte si rumový kalendář již nyní, čas Adventu se kvapem blíží.

Nechte se překvapit každý den

Takto například vypadal rumový adventní kalendář v minulém roce…

Vánoce jsou časem, který by měl být protkán mnoha příjemnými překvapeními, proto budeme dělat tajnosti s rumy, které v kalendáři objevíte. Ale věřte, že se nespálíte, protože výběr byl velmi precizní a jednotlivé vzorky patří k těm nejchutnějším a nejkvalitnějším na celém světě.

Úsměv na rtech vám vykouzlí rumy s menším obsahem alkoholu, naopak jen pořádní chlapi zvládnou rumy nejsilnější. Rumový kalendář potěší každého, kdo rád experimentuje a ochutnává, dále milovníky různých druhů rumů, které zasáhne velmi hluboko jako vystřelený šíp Amorův.

Tedy velmi jednoduše řečeno, kdo nevyzkoušel tento produkt, tak jakoby neužíval života plnými doušky.

Adventní kalendář plný rumů z celého světa
Adventní rumový kalendář
Adventní rumový kalendář

Adventní rumový kalendář
1 999 Kč

Galerie:

Tipy na další adventní kalendáře s alkoholem najdeš zde.

Alkoholium.cz