_

Mobilní aplikace Pivovary (CZ/SK) – Navštívit je všechny!

Obliba malých pivovaru stoupá a tato aplikace je přesně to, co každý fanda minipivovarů i velkých pivovarů s Androidem v kapse, musí mít. Řeč je o aplikaci s příznačným názvem Pivovary.

Obliba malých pivovaru stoupá a tato aplikace je přesně to, co každý fanda minipivovarů i velkých pivovarů s Androidem v kapse, musí mít. Řeč je o aplikaci s příznačným názvem Pivovary (CZ/SK).

Aplikace Pivovary
_

Tvrdí se, že pivovar pivo vaří a hospoda, že ho dělá. Jenže ta ho může taky pokazit. Nejen proto je lepší vyrazit přímo ke zdroji, tedy rovnou do pivovaru. O dalších benefitech, jako je možnost podívat se  sládkovi přímo pod ruce či možnost vidět v jakých podmínkách se tam a zase tam pivo vaří, ani nemluvě. Zkrátka v pivovaru, či chcete-li v pivovaře, je každý milovník piva jako v ráji. A aby pro Vás bylo hledání českých pivovarů a pivovárků snazší, představíme teď aplikaci Pivovary (CZ/SK) určenou pro majitele chytrých telefonů se systémem Android.

Aktualizovaná mapa českých a slovenských pivovarů

Aplikace Pivovary - Mapa pivovarů v ČR
_

Hned při spuštění aplikace na Vás vykoukne něco nádherného. Mapa posetá desítkami a desítkami pivovarů (v současnosti obsahuje databáze 209 český a slovenských pivovarů), lákající k návštěvě alespoň většiny v nich. Točené pivo přímo u zdroje, kdo by odolal. Zvládnout je navštívit všechny za jeden lidský život ovšem nebude jednoduché, zvláště bude-li se databáze pivovarů a minipivovarů dále rozšiřovat podobně jako v současnosti nabývá jejich počet. Ale teď už k šikovným funkcím aplikace.

Navštívené/oblíbené pivovary

Aplikace Pivovary - Najděte pivovary v okolí
_

Jak můžete vidět na obrázku, některé pivovary mohou být označeny oranžově a některé zas zeleně. Právě zelenou barvou si můžete označovat pivovary, které jste již poctili svou návštěvou. Oranžově označené pivovary zatím na vaši návštěvu teprve čekají. Anebo si místo navštívených pivovarů takto můžete označovat pivovary, které už jste navštívili a líbily se vám natolik, že byste je v budoucnu rádi opět navštívili. To už necháme na vašem uvážení. Popřejeme jen, ať se vám to na mapce pěkně zelení navštívenými nebo oblíbenými pivovary.

Hodnocení pivovarů

Aplikace Pivovary - Ohodnoťte pivovar
_

Pokud se rádi dělíte s ostatními o vaše dojmy a zážitky, jistě oceníte tuto další funkci. Navštívený pivovar či pivovarskou hospodu můžete prostřednictvím aplikace Pivovary ohodnotit. K tomu slouží, jak slovní komentář, tak udílení symbolických půllitrů. Ty nahrazují velmi tematicky obvyklé hvězdičky. Škála však zůstává. Pivovar, který u vás absolutně propadl, ohodnotíte jedním půllitrem. Naopak pivovar, kterým jste byli bezvýhradně nadšeni, dostane půllitrů pět. Ke slovnímu komentáři snad netřeba nic dodávat. Výhodou tohoto hodnocení je také fakt, že se dostane hlavně k těm, které nejvíc zajímá. Tedy často k lidem, kteří se ten či onen pivovar chystají navštívit. A dost možná se dostane i k těm nejpovolanějším, tedy majitelům pivovaru, kteří jistě budou potěšeni chválou a výtky si vezmou k srdci.

Najděte si cestu přímo do pivovaru

Aplikace Pivovary - Nasměruje Vás přímo do pivovaru
_

Jelikož jsou pivovary i pivovárky označené na mapách společnosti Google, můžete své kroky směřovat přesně podle této aplikace. Pokud byste chtěli ovšem vyrazit do pivovaru autem, je následování mapy v aplikaci Pivovary trochu nešikovné. V detailu každého pivovaru, o detailech se rozvedeme v dalším odstavci, však najdete přesnou adresu pivovaru, na kterou se můžete jedním kliknutím  nechat navigovat prostřednictvím vaší mobilní navigace. Ovšem pozor! Budete-li se vypravovat do pivovaru autem, nezapomeňte se domluvit, kdo bude řídit cestou zpět. Řízení pod vlivem alkoholu nepodporujeme, ani neschvalujeme!

Detail pivovaru

Aplikace Pivovary - Detail pivovaru
_

Kromě informací o lokaci toho či onoho konkrétního pivovaru, nabízí aplikace Pivovary další zajímavé údaje. Právě je najdete v detailu každého pivovaru. Stačí jediné kliknutí. Rázem vám aplikace nabídne logo pivovaru, jeho hodnocení, přesnou adresu a hlavně kontaktní údaje. Většinou telefon, e-mail i odkaz na webové stránky. To se hodí, zvláště chystáte-li grilovačku nebo zahradní párty a chcete na ni „dovalit“ soudek točeného piva. Jednoduše kontaktujete vybraný pivovar a už můžete narážet sud.

Zajímáte-li se o další šikovné české aplikace pro android s alkoholovou tématikou, doporučujeme aplikace Pivní deníček, Pivní listy či Alkulačka.

Alkoholium.cz