Víno z vinařství ZD Němčičky
_

SOUTĚŽ: Komentujte a vyhrajte víno z vinařství ZD Němčičky

Magazín Alkoholium.cz a internetový obchod Alkohol.cz pro vás připravily soutěž o 3 skvělá vína z vinařství ZD Němčičky. Jestli jste milovníky bílých vín, určitě vás ZD Němčičky nezklamou.

Magazín Alkoholium.cz a internetový obchod Alkohol.cz pro vás připravily soutěž o 3 skvělá vína z vinařství ZD Němčičky. Jestli jste milovníky bílých vín, určitě vás ZD Němčičky nezklamou.

Víno z vinařství ZD Němčičky
_

O která vína soutěžíme?

Začněme tím nejdůležitějším!

1. místo – ZD Němčičky Cuveé Premium Výběr z hroznů 2015 – ve víně ucítíte vůni sušeného ovoce a medu s příjemnou šťavnatou, nasládlou chutí. Získalo několik prestižních ocenění.

2. místo – ZD Němčičky Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2015 – víno je ve vůni ovocné, na pozadí jsou cítit broskve a aroma lípového květu. V chuti plné s příjemnou kyselinkou a minerální dochutí. Víno získalo několik významných ocenění.

3. místo – ZD Němčičky Cuvée Aromatic– má elegantní aroma sušené kopřivy, citrusů a kořenitosti, snoubí se s příjemnou svěží a jemně nasládlou chutí.

Jak se do soutěže zapojit?

Do soutěže o níže uvedené ceny se zapojí každý, kdo umístí komentář prostřednictvím diskusního systému Disqus ke kterémukoliv článku v magazínu Alkoholium.cz a kdo zároveň dovršil 18 let věku. Nezbytnou podmínkou účasti v soutěži je buď registrace v systému Disqus (s funkční e-mailovou adresou), anebo uvedení funkční e-mailové adresy v příslušném okénku u každého komentáře (nikoliv do textu komentáře), budete-li komentáře vkládat bez registrace (tzv. jako host). Uvedení e-mailové adresy je nezbytnou podmínkou pro účast v soutěži, neboť právě prostřednictvím e-mailové zprávy budeme kontaktovat vítěze.

Uvedené e-mailové adresy budou sloužit pouze ke kontaktování vítězů. Pokud však chcete odebírat náš newsletter, může si jeho odběr přihlásit ZDE.

Kdo v soutěži zvítězí?

Po skončení soutěže vylosujeme 20 komentářů. Z nich následně vybereme 3 nejlepší komentáře, jejichž autoři vyhrají níže uvedená vína. Pokud tedy chcete zvýšit své šance na výhru, můžete přidat hned několik komentářů k různým článkům. Počet komentářů není omezen. Kvantita však nestačí, oceníme totiž ty nejlepší komentáře. Které to jsou? Takové, které přinesou i ostatním čtenářům nové informace, které zprostředkují nevšední zážitek či které zkrátka pobaví veselou příhodou.

Doporučujeme tedy ke komentování vybírat články o tématech, ke kterým máte co říct. Vhodné články můžete vyhledávat například pomocí vyhledávacího pole v pravém horním rohu stránky.

Jak dlouho soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 9. 6. 2017 do 9. 7. 2017

Kontaktování vítězů

Během měsíce července 2017 kontaktujeme prostřednictvím e-mailu 3 vítěze. Pokud se nám do 14 dnů ozvou, zašleme na jimi udanou adresu výhru. Při předání výhry bude zkontrolována plnoletost soutěžícího. Pokud se nám některý z vítězů neozve nebo výhru nepřevezme, nastoupí na jeho místo další v pořadí.

Výherci účastí v soutěži souhlasím s tím, že jejich jméno, příjmení a obec pobytu mohou být zveřejněny na webových stránkách magazínu Alkoholium.cz, internetového obchodu Alkohol.cz a našich profilech na sociálních sítích.

Něco málo o vinařství ZD Němčičky

Němčičky mají bohatou vinařskou historii a pravidelně se umisťují na předních místech ve vinařských soutěžích.

První zmínky o obci a vinicích spadají do roku 1348, je tedy jasné, že tu má výroba vína tradici už několik set let. Vinice se v Němčičkách rozpínají na 92 hektarech, strmé jižně, jihovýchodně a jihozápadně orientované vinice zaručují dokonalé uzrání hroznů, aby daly vzniknout těm nejlepším vínům, na kterých si pochutnáte.

O soutěž se můžete podělit i se svými přáteli na sociálních sítích, zvýšit tak svoji šanci na vítězství a posléze si výhru společně vychutnat.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Alkoholium.cz