Články, které upozorňují na šikovné alkoholové aplikace pro mobilní operační systém Android, sdružuje tento štítek. V článcích naleznete představení jednotlivých šikovných androidích aplikací.

 
 

Mapa českých pivovarů na pivním portálu „České pivo – České zlato“

Mapa českých pivovarů - České pivo - České zlatu To, co bylo dříve nazýváno boomem minipivovarů v České republice, můžeme dnes označit za trvající, značně dynamický rozkvět tuzemského pivovarnictví. Jeden by se v té záplavě pivovarů málem ztratil. Naštěstí existují nástroje, které objevování nových pivovarů usnadní. Příkladem takového nástroje je mapa českých pivovaru na pivním portálu „České pivo – České zlato“. Čtěte více »  
 

Mějte své pití pod kontrolou – S chytrou aplikací AlcoDroid to jde snáz

Spotřeba alkoholu Nadměrná konzumace alkoholu má bezesporu negativní vliv na zdraví, rodinu i společenské postavení. Důležité je tedy hlídat si únosnou míru pití alkoholu. S tím vám může pomoci třeba aplikace Alcodroid. Čtěte více »  
 

Mobilní aplikace Pivovary (CZ/SK) – Navštívit je všechny!

Obliba malých pivovaru stoupá a tato aplikace je přesně to, co každý fanda minipivovarů i velkých pivovarů s Androidem v kapse, musí mít. Řeč je o aplikaci s příznačným názvem Pivovary. Čtěte více »  
 

Orientační alkoholtester do mobilu – aplikace Alkulačka

Chcete vědět, kdy budete s alkoholem na nule? Pak vás jistě potěší následující recenze a doporučení v jednom. Bude se totiž týkat další šikovné alkoholové aplikace pro chytré mobilní telefony postavené na platformě Android. Jako obvykle doporučujeme aplikaci, která je zdarma. Čtěte více »  
 

Mobilní aplikace pivních znalců – Pivní listy

Před nedávnem jsme představili přednosti aplikace Pivní deníček. Dnes se podíváme na další aplikaci pro chytré telefony, která souvisí s alkoholem, konkrétně s pivem. Jedná se o aplikaci Pivní listy, která je určena všem pivní znalcům i pivním učňům, kteří chtějí prohloubit své znalosti o pivech, pivovarech i pivních druzích. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top