Hledáte recepty na koktejly z vodky? Podívejte se, jak umíchat ty nejlepší koktejly z vodky přímo u vás doma.

 
 

Kamikaze – koktejl, který nemá s Japonskem mnoho společného

Koktejl Kamikaze Koktejl Kamikaze je drink, který dokáže rychle rozproudit zábavu na každé párty. Stejně tak umí ve větším množství napáchat hodně škody, což napovídá i jeho název. Pro obojí si ho proto představme podrobněji. Čtěte více »  
 

Appletini = Martini + trocha jablečného opojení

Koktejl Appletini Hledáte-li recept na skvělé jablečné osvěžení v podobě koktejlu Appletini, pak jste tu správně. Následující článek vám však nejen poradí, jak umíchat pravé Apple Martini, ale nevynechá ani pár zajímavostí. Čtěte více »  
 

Okuste tropický koktejl Blue Lagoon. Pronikavě modrý a pronikavě osvěžující.

Koktejl Blue Lagoon Modravá barva koktejlu Blue Lagoon dává tušit, že se bude jednat o úžasně osvěžující koktejl. Je tomu skutečně tak. Umíchejte si Blue Lagoon podle našeho receptu a zažijte osvěžení jako v pravé laguně. Čtěte více »  
 

Koktejl White Russian aneb mladší bráška Blacka R.

White Russian koktejl Pokud si myslíte, že jsme po zmínce o koktejlu Black Russian s „ruskými“ koktejly skončili, jste na omylu. Black Russian má totiž mladšího bratříčka, na kterého rozhodně nesmíme zapomenout. Jeho název je White Russian a nyní se společně podíváme, jak to s tímto koktejlem vlastně je. Čtěte více »  
 

Long Island Iced Tea – alkoholová bomba se vším všudy

Mnoho různých ingrediencí, jedinečná chuť. Tak bychom mohli bez nadsázky charakterizovat velmi slavný koktejl s názvem Long Island Ice Tea. Díky jeho popularitě jej zná téměř každý, kdo kdy navštívil bar. Víte však, z kolika a jakých ingrediencí se ve skutečnosti skládá? Věnujte pozornost našemu článku a vše podstatné se dozvíte. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top