Sex on the Beach – dopřejte orgasmus i vašim chuťovým buňkám

Sex on the Beach, neboli „Sex na pláži“ –  jeden z nejznámějších koktejlů, který se těší ze své popularity a to nejen mezi mladými lidmi. Tento krásně letní, osvěžující drink vás zaujme svou dokonale sladkou chutí a při jeho konzumaci si budete připadat jako na oné již zmíněné pláži. Přejít na recept

 

_

_

Sex on the Beach – kdo vůbec vymyslel tento geniální název? Co si budeme povídat, název tohoto nápoje nás nenechává chladnými a to je také jeden z důvodů, proč je tento koktejl tak dobře známý. Určitě se tedy ptáte, kdo s tímto názvem přišel?

Historie koktejlu Sex on the Beach

Psal se rok 1987 a mladý barman Ted Pizio poprvé namíchal drink, kterým chtěl oslovit návštěvníky pláží ve Ft. Lauderdale na Floridě, kteří sem přijeli strávit jarní prázdniny. Drink lidem neobvykle zachutnal, a proto se zajímali o to, jak se vlastně tento chutný nápoj jmenuje. To ovšem barmana poměrně zaskočilo, neměl totiž ještě název vymyšlený. Znal však důvod, proč právě do Ft. Lauderdale mladí lidé jezdí trávit jarní prázdniny; kvůli plážím a také kvůli sexu. A název byl na světě – „Sex on the Beach“. Prosté, ale zato geniální, nemyslíte?

Pokud právě nemíříte někam do baru či restaurace a i přesto toužíte ochutnat tento skvělý nápoj, není nic jednoduššího, než si jej připravit doma.

By Rafael Kage [CC-BY-2.0], via Wikimedia Commons

By Rafael Kage [CC-BY-2.0], via Wikimedia Commons

Na přípravu drinku Sex on the Beach budete potřebovat:

  • 4 cl vodky
  • 2 cl broskvového likéru
  • 6 cl pomerančového džusu
  • 6 cl brusinkové džusu
  • pár kostek ledu

Sklenici (typu High Ball) naplněnou zhruba do třetiny  ledem zalijte v shakeru umíchanou směsí z určených ingrediencí a nezapomeňte hotový koktejl ozdobit plátkem pomeranče. Příprava koktejlu Sex on the Beach je opravdu jednoduchá a zvládne ji tak každý.

Štítky:  
 
Názory a komentáře
Pijme s rozumem!
Top