KTV Ringovice

Představení a prodej KTV RINGOVICE

KTV RINGOVICE 42%

Země: Česká Republika| Obsah alkoholu:: 42% | Výrobce: ? | Cena: cca 999 Kč

Dostali jste chuť pustit si pořádný zápas v MMA, kde do sebe budou dva nabušení borci bušit, až z nich budou stříkat všemožné tělesné tekutiny (myslíme samozřejmě pot a krev!). Z toho jednomu vyschne v krku. A tak pro vás máme tip. Nejenom tip na to, čím si svlažit hrdlo, ale taky u jakého zápasu. Chystá se důležitá MMA událost – a je třeba se na ni připravit i po stránce občerstvení. Proto je tady naše recenze KTV Ringovice. Co to je? Kde se to vzalo? A k čemu to slouží? To vše se dozvíte.

KTV Ringovice – další Vémolův „alko-projekt“

Značka KTV je „merchandisingový“ projekt, jehož jediným úkolem a účelem je propagovat osobu známého českého zápasníka MMA Karlose Terminátora Vémoly – a to skrze celou škálu produktů. Jsou to například trička, mikiny, kraťasy, čepice… samozřejmě s patřičným potiskem, takže se nositel stává jakousi chodící reklamou na Vémolu. Vémolu si taky můžete pořídit na hrnek či třeba podložku pod myš. A co víc – můžete ho i popíjet.

KTV už v minulosti přišla se dvěma speciálními edicemi alkoholických nápojů zaštítěných slavným bijcem. Prvně šlo o KTV Vémolici, což byla docela solidní, povedená višňovice. Dnes už není k dostání. Následně přišla KTV Vodka v opravdu extraordinérní lahvi s LED podsvícením. Ta se ještě sehnat dá, ale pospíchejte. A do třetice – aspoň prozatím – všeho dobrého je tu KTV Ringovice.

Snad nevyzradíme tajemství, když práskneme, že KTV rozhodně nemá žádnou vlastní palírnu. Speciální edice alkoholu tedy vždy vyrábí pověřený „profík“. V případě Vémolice to byla menší rodinná pražská palírna Radlík. Napodruhé už Vémola svěřil dílo Moravanům – konkrétně známé značce Rudolf Jelínek. KTV Ringovice je ovšem tak čerstvá záležitost, že se nám zatím nepodařilo zjistit, kdo za ní stojí. Kromě distributora v podobě společnosti Lihovarek.cz, který zaštítil i předchozí Terminátorovy lahve.

Koupit na Lihovarek.cz

Souboj: ryngle vs. jablka

KTV Ringovice se nijak netají tím, že vznikla při příležitosti speciálního zápasu. Terminátor Vémola má vstoupit do ringu s rapperem známým jako Marpo. Ringovice má pak sloužit k oslavě Vémolova vítězství.

Pro toto pití byla vhodně zvolena surovina, která má v názvu ring, i když normálně s tvrdým y. Ano, jde o ony podceňované ryngle. Drobné žluťoučké plody, které často rostou u cest a chodníků. Když dobře vyzrají, dokážou být měkké, šťavnaté a krásně sladké, ale se zachováním jisté svěžesti. Moravané a obyvatelé Česka obecně na ryngle nezapomínají, pokud jde o pálení destilátů. Ale přesto je rynglovice spíš okrajovější záležitostí oproti obligátním slivovicích, hruškovicím a podobně.

KTV Ringovice

Skvělou rynglovici nabízí například známý moravský výrobce Žufánek, nese krycí název Reine Claude. Dosáhne KTV Ringovice podobných kvalit? Jisté je, že Terminátor nasadil poněkud vyšší cenu (999 Kč), ale zato o něco snížil „výkon“. KTV Ringovice má 42 % alkoholu. Je to tedy lehčí pálenka, která by vám neměla způsobit K. O. v prvním kole.

Ale na místě je ještě jiné srovnání. Karlosův oponent Marpo (resp. kapela TroubleGang) pustil onehdy do světa zajímavé pití – a to při příležitosti vydání desky Backwoods Bred. Deska je laděná lehce do country, a proto si nápoj vzal inspiraci v samohonkách louisianských „vidláků“. Tomu přizpůsobil i obal. Nápoj je totiž prodáván nikoli v lahvích, ale v zavařovačkách. Jde přitom o destilát z jihočeských jablek (což ovšem pro jihoamerické samohonky není moc typické). O výrobu se postaral známý a oceňovaný lihovar Anton Kaapl a nápoj má 47 % alkoholu. TroubleGang MOONSHINE je k dostání za cca 600 Kč.

TIP: Na Lihovarek.cz si můžete s blížícím se zápasem Vémola vs. Marpo objednat rovnou balíček obou destilátů: KTV RINGOVICE vs. MOONSHINE (od 1490 Kč).

Nejčastější dotazy

Prodej KTV RINGOVICE – kde ji lze koupit?

Lahev lze koupit u distributora Lihovarek.cz.

Kolik stojí KTV RINGOVICE? CENA

Lahev stojí 999 Kč.

Počet lahví KTV RINGOVICE?

Jedná se o limitovanou edici. Vzniklo 2000 číslovaných lahví.

Shrnutí

Stojí KTV Ringovice za to? Rozhodnutí ponecháme na vás. Ale už fakt, že jde o rynglovici probouzí přinejmenším velkou zvědavost. Pro sběratele a fanoušky Karlose Vémoly bude tato láhev bezesporu samozřejmostí. Vzniklo ovšem jen 2000 ks – a tak vám nedoporučujeme váhat.

Jelikož Terminátorovy alkoholické pokusy mizí z obchodů docela závratným tempem, dá se předpokládat, že ani Ringovice nebude poslední. Až tento zápasník přijde zase s něčím novým, můžete se spolehnout, že vás budeme včas informovat.

Koupit na Lihovarek.cz
Alkoholium.cz