Hledáte recepty na koktejly z rumu? Jak umíchat chutné koktejly z rumu, najdete v následujících článcích.

 
 

Koktejl Mai Tai vás přenese do exotické Polynésie

Mai Tai Představte si, že ležíte u azurově modrého moře, stín na vás vrhá kokosová palma a bílým pískem se k vám brodí obsluha, která nese chutný koktejl. A pak otevřete oči... Čtěte více »  
 

Hurricane – koktejl, který umí dostát svému jménu

Hurricane v Pat O'Brien's Bar Jen málokterý míchaný nápoj je tak pevně spjat s konkrétním barem, jako právě koktejl Hurricane. Barem, kde byl prvně umíchán. Barem, jehož se stal symbolem. Barem, s nímž společně sdílí téměř celou svou historii. Čtěte více »  
 

Koktejl Blue Hawaii – Zrozen na bílém písku pláže Waikiki

Zažít atmosféru tropů můžete i u nás. Stačí ochutnat modro-zelený koktejl Blue Hawaii, který vás jako kouzlem přenese na slunnou pláž Waikiki. Čtěte více »  
 

Long Island Iced Tea – alkoholová bomba se vším všudy

Mnoho různých ingrediencí, jedinečná chuť. Tak bychom mohli bez nadsázky charakterizovat velmi slavný koktejl s názvem Long Island Ice Tea. Díky jeho popularitě jej zná téměř každý, kdo kdy navštívil bar. Víte však, z kolika a jakých ingrediencí se ve skutečnosti skládá? Věnujte pozornost našemu článku a vše podstatné se dozvíte. Čtěte více »  
 

Daiquiri – skvělý rumový drink i pro muže

Koktejl Daiquiri Nemnoho drinků má u mužů takový úspěch jako Daiquiri. Vděčí za to v mnohém Ernestu Hemingwayovi, jednomu ze symbolů mužství své doby. Co stojí za úspěchem Daiquiri a jak se vlastně připravuje? To vám prozradí následující řádky. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top