Hledáte recepty na koktejly z ginu? Naše recepty na koktejly z ginu vám jistě dobře poslouží.

 
 

Koktejl Paradise – Ideální společník do tropického ráje

Koktejl Paradise Koupání v moři, odpočinek na pláži a popíjení sladkých koktejlů. Tak si nejeden z nás představuje nejlepší způsob, jak trávit léto. Kam vyrazit za sluníčkem, vám neporadíme, ale rozhodně vám dáme jeden další tip na skvělý letní koktejl, který láká už svým názvem. Jak prozrazuje již titulek, půjde o koktejl Paradise. Čtěte více »  
 

Gin Fizz – vyzkoušejte citrusové bublinky stokrát jinak

Hotový koktejl Gin Fizz Skvělá kombinace citronové šťávy, sodovky a v neposlední řadě ginu se jen tak neomrzí. A kdyby ano, k ochutnání je řada další variací tohoto koktejlu. Čtěte více »  
 

Dlouhá historie koktejlu Tom Collins vlastně začala vtipem

Sklenka koktejlu Tom Collins I přestože je tu s námi koktejl Tom Collins již od roku 1875, u nás není příliš známý. Následující článek tak přinese nejen recept na jeho přípravu, ale také něco z jeho historie. Čtěte více »  
 

Gin s tonikem – lék na malárii i chutný koktejl

Gin & Tonic „V jednoduchosti je krása.“ říká se. Toto heslo lze pak aplikovat v podstatě na vše. Výjimkou nejsou ani koktejly. Existuje totiž mnoho míchaných nápojů, které jsou snadné na přípravu, a přesto chutnají skvěle. Mezi takové se pak řadí i koktejl Gin&Tonic, kterému se budeme věnovat v následujícím článku. Čtěte více »  
 

Negroni – James Bond nepil pouze vodku s ginem, okusil totiž i tento osvěžující italský koktejl!

Hotový drink Negroni Trochu ginu, trochu vermutu a trochu Campari a skvělý koktejl vhodný jako aperitiv či jen tak na chuť je na světě. Pojďte si s námi připravit chutné italské Negroni. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top