Hledáte recepty na koktejly z ginu? Naše recepty na koktejly z ginu vám jistě dobře poslouží.

 
 

Gin Fizz – vyzkoušejte citrusové bublinky stokrát jinak

Hotový koktejl Gin Fizz Skvělá kombinace citronové šťávy, sodovky a v neposlední řadě ginu se jen tak neomrzí. A kdyby ano, k ochutnání je řada další variací tohoto koktejlu. Čtěte více »  
 

Dlouhá historie koktejlu Tom Collins vlastně začala vtipem

Sklenka koktejlu Tom Collins I přestože je tu s námi koktejl Tom Collins již od roku 1875, u nás není příliš známý. Následující článek tak přinese nejen recept na jeho přípravu, ale také něco z jeho historie. Čtěte více »  
 

Gin s tonikem – lék na malárii i chutný koktejl

Gin & Tonic „V jednoduchosti je krása.“ říká se. Toto heslo lze pak aplikovat v podstatě na vše. Výjimkou nejsou ani koktejly. Existuje totiž mnoho míchaných nápojů, které jsou snadné na přípravu, a přesto chutnají skvěle. Mezi takové se pak řadí i koktejl Gin&Tonic, kterému se budeme věnovat v následujícím článku. Čtěte více »  
 

Negroni – James Bond nepil pouze vodku s ginem, okusil totiž i tento osvěžující italský koktejl!

Hotový drink Negroni Trochu ginu, trochu vermutu a trochu Campari a skvělý koktejl vhodný jako aperitiv či jen tak na chuť je na světě. Pojďte si s námi připravit chutné italské Negroni. Čtěte více »  
 

Long Island Iced Tea – alkoholová bomba se vším všudy

Mnoho různých ingrediencí, jedinečná chuť. Tak bychom mohli bez nadsázky charakterizovat velmi slavný koktejl s názvem Long Island Ice Tea. Díky jeho popularitě jej zná téměř každý, kdo kdy navštívil bar. Víte však, z kolika a jakých ingrediencí se ve skutečnosti skládá? Věnujte pozornost našemu článku a vše podstatné se dozvíte. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top