whisky johnnie walker - HBO - Game Of thrones

Johnnie Walker uvádí na trh limitovanou edici whisky White Walker pro fanoušky Game Of Thrones

whisky johnnie walker - HBO - Game Of thrones

Do České Republiky přichází limitovaná edice skotské whisky proslulé a nejoblíbenější značky Johnnie Walker. Ta se spojila s tvůrci celosvětově úspěšného seriálu Game of Thrones (známé také pod českým názvem Hry o Trůny), jež vysílá stanice HBO a výsledkem je blenden whisky White Walker by Johnnie Walker.

To vše díky dohodě se společností DIAGEO, která je zároveň producentem piva a vína (bohužel v ČR nedostupné) pod značkou Game of Thrones. Celá limitované edice oslavuje závěrečnou osmou řadu seriálu, která se blíží.

Inspirována je nejvíce tajemnými a obávanými postavami seriálu tzv. Bílými Chodci (odtud anglický název White Walkers).

Celková produkce pro ČR je pouze 7000 lahví, s pořízením tak příliš dlouho neotálejte. Časem se z této limitované lahve může stát celkem zajímavý artikl.

Single Malt whisky je namíchána ze dvou sladů až ze samého severu Skotska – Cardhu a Clynelish. Obsah alkoholu činí 41,7% a číslo není vycucané z prstu, nýbrž odkazuje na motivy seriálu v poměru – 40% má tradiční whisky Johnnie Walker, 1% za železný trůn a 0,7% za 7 království Západozemí.

Těšit se můžete na ledově vychlazené jemné tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce.

Vložte ji do ledu a uvidíte zázraky

Whisky je stáčena do speciálních termoaktivních lahví, což znamená jediné. Pokud ji dáte na chvíli k ledu, budete moci pozorovat měnící se mrazivé efekty a modré žilkování přímo na lahvi.

Láhev bude stejně tajemná, jako postavy ze zmíněného seriálu.

Ideální dárek pro milovníky knižní i filmové série

Jen málokdo by o jednom z nejlepších seriálů všech dob neslyšel, nabízí se tak ideální tip na vánoční dárek pro fanoušky seriálu Game of Thrones. Obzvlášť, pokud jste člověk, který má rád seriály nebo knižní podobu této fantasy ságy.

Láhev si můžete objednat na webu Alkohol.cz a vyjde vás na 999 Kč.

Winter is coming. Zima se blíží.

Limitovaná edice whisky na motivy seriálu Game of Thrones
whisky johnnie walker - HBO - Game Of thrones

White Walker by Johnnie Walker
999 Kč

Alkoholium.cz