Pění vám sud? Podívejte se, kde všude může být problém.

Lehce pěnící pivo Koupili jste si s přáteli soudek piva, vypůjčili pípu i s chlazením a sudy obratně narazili, ale ono ejhle! Pivo vám neskutečně pění! Pak je pro vás jako stvořený následující článek, který prozradí, kde by mohla být chyba. Čtěte více »  
 

Čím se žene pivo ze sudu?

Oxid uhličitý - pivní hnací plyn Aby se pivo dostalo ze sudu do půllitrů, je třeba mu trochu pomoct. To ví jistě každý, ale detaily zná asi jen málokdo. Jaké hnací plyny slouží k tlačení piva ze sudu a jak se pivo čepovalo v minulosti, proto prozradí následující článek. Čtěte více »  
 

Jak vybrat správné výčepní zařízení na pivo?

Ruční výčepní zařízení Sen o dobře vychlazeném točeném pivu na rodinných oslavách i letních grilovačkách s přáteli si v dnešní době můžete velmi snadno splnit. Jak se ovšem vyznat v širokých nabídkách výčepních zařízení? V tom vám pomůže následující článek. Čtěte více »  
 

Narážíme sud – Vybíráme správný narážeč

Chystáte-li se narazit sud, potřebujete samozřejmě náležité vybavení. U pípy i chlazení toho nemusíte mnoho řešit. Jinak je tomu v případě narážecí hlavy neboli narážeče. Čtěte více »  
 

Jak narazit sud a co vše si předem opatřit?

Není nic lepšího, než točené pivo, pravil jeden velký milovník piva. A měl pravdu. Dopřávat si ho ovšem nemusíte pouze v restauracích, hospodách, hostincích a barech. Sud a výčepní zařízení se dá půjčit i na soukromou oslavu nebo grilovačku s přáteli. Co vše k tomu budete potřebovat? Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top