Sklenky sektu
_

Alkoholové dárky pro opravdové gurmány

Máte se stát čestným hostem bratrových narozenin? Nebo snad kulatého jubilea vašeho otce? Pak určitě přemýšlíte, jakým dárkem oslavence potěšit. Řekněme si upřímně – pořádnou oslavu bez chutného více procentního moku si snad ani neumíme představit. Právě proto se nabízejí alkoholové dárky – jako alternativa dárků klasických a obyčejných. No jen řekněte, kdo by pohrdl výtečnou whisky s originálním věnováním nebo dárkovou sadou těch nejvybranějších francouzských vín a gurmánských specialit?

(Komerční sdělení) Máte se stát čestným hostem bratrových narozenin? Nebo snad kulatého jubilea vašeho otce? Pak určitě přemýšlíte, jakým dárkem oslavence potěšit. Řekněme si upřímně – pořádnou oslavu bez chutného více procentního moku si snad ani neumíme představit. Právě proto se nabízejí alkoholové dárky – jako alternativa dárků klasických a obyčejných. No jen řekněte, kdo by pohrdl výtečnou whisky s originálním věnováním nebo dárkovou sadou těch nejvybranějších francouzských vín a gurmánských specialit?

Osobní whisky s originálním přáním

Sklenky sektu
_

Pokud patří oslavenec k milovníkům značkové whisky, s výběrem dárku zajisté nebudete mít příliš velký problém. Ovšem počítejte s tím, že lahvinek plných zlatavé tekutiny se na oslavě sejde zaručeně více. Jak tedy odlišit váš dárek od těch ostatních? Řešením může být originální dárková whisky v praktickém retro kufříku, která je doplněna o sadu stylových skleniček. Do kufříku můžete ukrýt vlastnoručně napsané věnování s originálním přáním a získat tak jistotu, že váš dárek se zařadí mezi ty nejnápaditější a nejoriginálnější.

Alkohol a dobré jídlo patří k sobě

K lahvince něčeho dobrého patří neodmyslitelně také pořádný gurmánský zážitek. Chuťové pohárky oslavence můžete navnadit luxusním francouzským vínem a celý zážitek umocnit chutnou sušenou kýtou, na které si smlsnou i ty nejmlsnější jazýčky. Vše je samozřejmě precizně zabaleno v dárkové krabičce, jejíž vzhled zalahodí oku a obsah žaludku oslavence.

Pro hudebníky i milovníky překvapení

Představte si, že se v záplavě darů objeví menší houslové pouzdro. Že se o oslavence pokoušejí mdloby, protože housle již od malička nesnáší (vliv ctižádostivé babičky – hudební virtuosky je možno dost dobře odhalit)? Pak si počkejte na chvíli, kdy se zděšení v očích jubilanta promění v nefalšovanou radost. Důmyslné pouzdro totiž ukrývá chutnou mini kýtu a produkt pilných včelích dělnic – včelovinu (čekali jste med? Tak potom jste na těchto stránkách zřejmě špatně :) ).

Toto je komerční sdělení. Alkoholium.cz neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Alkoholium.cz