Bar v kuchyni
CCBrian Skinner

Jak si zařídit domácí bar v kuchyni?

Rádi vaříte, ale ještě raději trávíte čas se svou rodinou a přáteli? Co byste řekli tomu, že můžete tyto činnosti spojit? Řešení vám nabízí domácí bar v kuchyni. Zajímá vás, jak takový bar u vás doma může vypadat, jak jej zařídit či co by v něm nemělo chybět?

(Komerční sdělení) Rádi vaříte, ale ještě raději trávíte čas se svou rodinou a přáteli? Co byste řekli tomu, že můžete tyto činnosti spojit? Řešení vám nabízí domácí bar v kuchyni. Zajímá vás, jak takový bar u vás doma může vypadat, jak jej zařídit či co by v něm nemělo chybět?

Umístění barového pultu

Bar v kuchyni
CCBrian Skinner

Jestliže toužíte po baru ve vaší kuchyni, máte na výběr hned několik možností. Důležité je, jak je situovaná vaše kuchyňská linka. Některé kuchyňské linky jsou navrženy tak, aby již bar obsahovaly. Často je tak bar prodloužením jedné strany kuchyňské linky. Můžeme se však setkat i s barem, který je lehce vyvýšený nad kuchyňskou desku nebo který je částí kuchyňského ostrůvku.

Bar jako součást kuchyňské linky

Pokud je i váš případ, že je bar součástí kuchyňské linky, je jeho zařizování poněkud jednodušší. Postačí vám pořídit si kvalitní moderní barové stoličky. Výhodou je, že je na trhu k dostání nespočet různých provedení, díky čemuž nebudete mít problém vybrat správnou barovou židli i k vašemu barovému pultu. V případě, že chcete dodat vaší kuchyni šmrnc, zkuste designové barové židle do kuchyně.

Ideální barový pult

Nemáte-li kuchyňskou linku ještě hotovou, pamatujte, že bar by měl mít i správnou výšku a dostatečný prostor pro nohy. Pro barové sezení je optimální výška v rozmezí 90 až 120 cm. Praktickým řešením je i umístění vinotéky nebo polic na skleničky z vnitřní strany barového pultu. Jakmile bude kuchyňská linka hotová, vyberte vhodné moderní židle a stoličky k barovému stolu.

Samostatný domácí bar

Pokud chcete mít kuchyňskou linku a barový pult oddělené, jsou ideální volbou barové stolky a stoly do kuchyně. Dle velikosti vaší kuchyně můžete zvolit větší či menší barový stůl. Výhodou některých barových stolků je i nastavitelná výška, díky čemuž je můžete přizpůsobit vašim potřebám. V případě, že si nechcete lámat hlavu s tím, jaké vybrat k barovému stolku židle, využijte praktický barový set stolu a židlí.

Toto je komerční sdělení. Alkoholium.cz neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Alkoholium.cz