Degu vinoteka vinny bar brno 27
_

Vína, která mají příběh? To nabízí Vinný bar DEGU

Víno patří k Brnu stejně neodmyslitelně, jako studenti nebo šaliny. Na každém rohu můžete najít vinárny, které se snaží přilákat žíznivé kolemjdoucí. Ovšem když vejdou, většinou je zklamou. Obsluha, která o víně nic neví. Ceny, které jsou až podezřele nízké. Vinárna bez vlastního ducha, kde je vrcholem blaha natočení vína do pet lahve.

(Komerční sdělení) Víno patří k Brnu stejně neodmyslitelně, jako studenti nebo šaliny. Na každém rohu můžete najít vinárny, které se snaží přilákat žíznivé kolemjdoucí. Ovšem když vejdou, většinou je zklamou. Obsluha, která o víně nic neví. Ceny, které jsou až podezřele nízké. Vinárna bez vlastního ducha, kde je vrcholem blaha natočení vína do pet lahve.

Degu vinoteka vinny bar brno 12
_

Naštěstí však v Brně pořád existují výjimky. Takoví, kteří svému řemeslu rozumí a rozhodli se vinárenskou situaci v tomto městě změnit. V běžné vinárně je ale rozhodně nepotkáte. Přináší totiž nový koncept: vinný bar DEGU v ulici Anenská. Přečtete si více o tomto spojení vinárny a vinotéky v Brně.

Najděte to pravé

Ať už patříte mezi začátečníky nebo znalce vína, v DEGU ví, jak potěšit chuťové pohárky každého návštěvníka. Zapomeňte však na klasickou dvojku bílého, o které vlastně vůbec nic nevíte. V moderních prostorech vám nabídnou hned několik desítek lahví, ze kterých můžete ochutnat třeba jen po jednom deci a zjistit, které je to pravé.

Degu vinoteka vinny bar brno 47
_

Každé víno má také svůj příběh, který vám profesionální obsluha ráda povykládá. Zvídavé otázky jsou zde totiž vítány. A pokud se do nějakého vína zamilujete, jednoduše si ho odnesete v lahvi až domů. Vybírat přitom můžete z přibližně stovky druhů, které pocházejí z vyhlášených vinařských oblastí v okolí Znojma. Přímo na webu si můžete z pohodlí domova prohlédnou vybraná vína k prodeji.

Bar poskytuje i další služby, například zajistí dostatek vína na vaši narozeninovou oslavu nebo firemní večírek.

Degu vinoteka vinny bar brno
_

Buďte v obraze

Vinný bar Degu kromě klidného posezení s přáteli nabízí i další zážitky. Zúčastnit se můžete například oblíbených degustačních večerů, které by neměly uniknout žádnému milovníkovi vína. Jak mít o všech plánovaných akcích přehled? Staňte se příznivcem tohoto vinného baru na Facebooku a žádná lákavá nabídka vám už neunikne. Fandit Degu baru můžete zde.

Toto je komerční sdělení. Alkoholium.cz neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Degu vinoteka vinny bar brno 27
_
Alkoholium.cz