Hledáte recepty na koktejly z whisky? V tom případě jste zde na správné adrese, neboť právě zde najdete spoustu receptů na luxusní koktejly z whisky.

 
 

Umíchejte si napěněného elegána, koktejl Whiskey sour

Sklenka koktejlu Whisky sour Recept na koktejl Whiskey sour není složitý, výsledek v podobě lahodně vzhlížejícího napěněného koktejlu z dobrého bourbonu však stojí opravdu za to. Čtěte více »  
 

Zažijte hořko-sladké mámení s koktejlem Godfather!

Koktejl Godfather Ač by se dalo tvrdit, že koktejly jsou spíše doménou žen, najdou se i typicky "pánské koktejly". Přesně takovým je třeba ze skotské whisky připravovaný koktejl Godfather. Čtěte více »  
 

Irská káva aneb Irish Coffee je také koktejl

Příprava pravé irské kávy Ač by se mohlo na první pohled zdát, že irská káva není koktejl, opak je pravdou. A potvrzuje to i Mezinárodní barmanská asociace (IBA), která samozřejmě recept na pravou irskou kávu zná. Pojďme se na ni tedy společně podívat. Čtěte více »  
 

Trocha Ameriky s koktejlem Manhattan i u vás doma!

Stejně jako je Manhattan téměř nejnavštěvovanější a nejslavnější částí amerického New Yorku, má i koktejl se stejným názvem svá nej. Předně se jedná o snad nejznámější míchaný nápoj z whisky a mnozí by řekli, že také nejlépe chutná. V následujících řádcích se společně vydáme na procházku historií tohoto drinku i jeho přípravou. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top