I muži mají své dny
_

Legendární reklamy: I muži mají své dny

Jen málo reklam se dostalo tak hodně do povědomí národa jako právě reklama na Fernet Stock. Dalo by se říct, že její titulní slogan “I muži mají své dny” doslova zlidověl.

Jen málo reklam se dostalo tak hodně do povědomí národa jako právě reklama na Fernet Stock. Dalo by se říct, že její titulní slogan “I muži mají své dny” doslova zlidověl.

Je to už pěkná řádka let od doby, kdy se tato reklama vysílala naposledy. I přesto bychom však těžko hledali někoho, kdo by si ji nepamatoval. Ještě aby ne, když se pro svůj úspěch vysílala poměrně dlouho. Námět je přitom vcelku jednoduchý. Žena nenachází svého může v posteli, a proto kamera rychle přelétá přes byt hledajíc muže. Končí až na balkóně, kde si muž dopřává sklenku Fernetu se svým kamarádem. Následuje vysvětlení, že “i muži mají své dny”. Decentní vtip dokresluje příjemná hudba, která v závěru navozuje pocit opravdové letní pohody někde v Karibiku. Netřeba snad více dodávat, aby bylo patrné, že jde skutečně o legendární reklamu na alkohol, kterou si jistě po letech rádi znovu připomenete.

Alkoholium.cz