Hledáte nejlepší recepty na koktejly z tequily? Pak jste tu správně. Skvělé recepty na koktejly z tequily jedním kliknutím.

 
 

Long Island Iced Tea – alkoholová bomba se vším všudy

Mnoho různých ingrediencí, jedinečná chuť. Tak bychom mohli bez nadsázky charakterizovat velmi slavný koktejl s názvem Long Island Ice Tea. Díky jeho popularitě jej zná téměř každý, kdo kdy navštívil bar. Víte však, z kolika a jakých ingrediencí se ve skutečnosti skládá? Věnujte pozornost našemu článku a vše podstatné se dozvíte. Čtěte více »  
 

Umíchejte si doma soukromý východ slunce. Tequila Sunrise totiž stojí to za to!

A máme tu další z koktejlů, jehož nedílnou součástí je tequila! Jeho název je Tequila Sunrise, skvěle chutná a dokáže rozjet zábavu za vás. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak si lze jednoduše koktejl Tequila Sunrise připravit i doma. Čtěte více »  
 

Zažijte krásy exotiky i u vás doma s koktejlem Margarita!

Hotová Margarita Máte rádi exotické kraje? Toužíte s blížící se zimou vyrazit někam za teplem? Jestliže ano, ale nemáte dostatek času či financí na dalekou cestu, umíchejte si doma skvělý koktejl, který vám slastnou chuť a vůni exotických dálek alespoň trochu přiblíží. Jeho název je Margarita. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top