Falkon ON OFF
_

TZ: Létající pivovar Falkon nyní oficiálně představuje dvě piva, inspirovaná kapelou The.Switch

Létající pivovar Falkon oficiálně představuje dvě piva, inspirovaná kapelou The.Switch, příhodně symbolizující dvě polohy vypínače – ON a OFF. Obě piva spojuje symbolických 20 % extraktu původní mladiny a naopak rozděluje dvojí pohled na svět, světlý a tmavý, denní a noční…

(Tisková zpráva) Létající pivovar Falkon oficiálně představuje dvě piva, inspirovaná kapelou The.Switch, příhodně symbolizující dvě polohy vypínače – ON a OFF. Obě piva spojuje symbolických 20 % extraktu původní mladiny a naopak rozděluje dvojí pohled na svět, světlý a tmavý, denní a noční…

Hudba a pivo k sobě patří odjakživa. Kdo si ale myslí, že je to jen o hospodském rocku, špinavých barech a laciném ležáku, může se mýlit.

Falkon ON OFF
_

 

The.Switch patří mezi legendy české crossoverové hudební scény. Od roku 1997 postupně vyzrávají, posouvají svoje hranice a neustále překvapují hudebními novotvary, často s tvrdým a syrovým emocionálním jádrem. A právě emoce jsou spolu s inspirací styčnými body, které spojily hudební svět The.Switch, se světem řemeslného piva Létajícího pivovaru Falkon. Někdy je třeba oprostit se od zažitých ideálů a hledat inspiraci tam, kde jiní nehledají. A pokud se inspirace dočká poctivé realizace, vyvolá kýžené emoce, které nás všechny dělají opravdovými.

  • Falkon ON Imperial Stout
    _

    FALK:ON Imperial Stout je temný jako noc, spletitý jako hvězdná obloha. Kombinace tmavých karamelových a pražených sladů ve spojení s alkoholovou linkou s tóny lékořice a tmavého ovoce, zakončená nezanedbatelnou hořkostí, tvoří z tohoto piva ideálního společníka pro každou probdělou noc.

  • Falkon OFF Imperial IPA
    _

    Dva světlé slady a zdánlivě nesmyslně vysoké množství dvou amerických chmelů Simcoe a Amarillo, přidaných během varného procesu, mají za následek opravdový chmelový vypínač s šokující hořkostí a výrazným chmelovým aroma. Silný Imperial India Pale Ale, jehož hořkost smyje všechen prach a špínu všedního dne, to je FALK:OFF Imperial IPA.

Obě piva se postupně objevují v dobrých ochutnávkových pivních barech a pivotékách.

Alkoholium.cz