Pan Alfréd
_

Skvělé letní drinky?

Vychlazených piv nebo dvojek vína už jste se přepili? Žádný problém. V létě si můžete dát i jakýkoliv jiný drink. Pan Alfréd, specialista na dobré pití má v nabídce pouze kvalitní a prověřené likéry.

(Komerční sdělení) Vychlazených piv nebo dvojek vína už jste se přepili? Žádný problém. V létě si můžete dát i jakýkoliv jiný drink. Pan Alfréd, specialista na dobré pití má v nabídce pouze kvalitní a prověřené likéry.

Grilování, letní párty u bazénu, víkend na chatě nebo dovolená u moře – léto nabízí nepřeberně možností, kdy je jen přirozené mít po ruce letní drink.

Pan Alfréd
_

Whisky samotná, na ledu nebo v osvěžujícím koktejlu

Whisky, obzvlášť pak kvalitní whisky, se může zdát jako pití vhodné pro ty bohatší. Není ovšem žádný důvod, proč by si i řekněme obyčejný člověk nemohl sklenku “Jacka” dát.

Ostřejší alkoholický nápoj můžete konzumovat večer, ať už sedíte v plážovém baru, doma na terase nebo jste u přátel na barbecue párty. Whisky doporučuje Pan Alfréd pít čistou.  Velmi často se whisky pije také na ledu nebo v nějakém míchaném koktejlu.

Máte rádi sladké pití, které vás “hodí” do nálady?

Zejména ženy milují ty drinky, které mohou upíjet po celý večer, po malých doušcích a vychutnávat tak každý lok. Je to váš případ, nebo máte někoho podobného ve svém okolí? Připravte pohoštění na svou zahradní párty v podobě sladkého alkoholizovaného moštu plného ovoce.

Tento lehce alkoholický nápoj lze pít samotný, nebo jej použít do míchaného koktejlu – fantazii a chuti se meze nekladou!

Obecně lidé vyhledávají i likéry z ovoce různého druhu.

Pálenka z Moravy

Na Moravě se velmi často pije tradiční pálenka – nejčastěji je to slivovice, hruškovice, kořalka z jablek nebo výběrových meruněk. Každý hospodář má svůj recept, a proto je každá pálenka originál a má svojí nezaměnitelnou chuť.

Toto je komerční sdělení. Alkoholium.cz neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.

Alkoholium.cz