Naším cílem je konzument alkoholických nápojů vědomý si všech možných rizik, které s konzumací alkoholu souvisejí. Právě v následujících článcích je této problematice věnována největší pozornost.

 
 

VIDEO: Co pro vás znamená pít s rozumem?

Co znamená pít s rozumem Fórum Pij s rozumem před několika dny uveřejnilo na internetu anketu, ve které Pražané odpovídají na otázku „Co pro Vás znamená pít s rozumem?“. Čtěte více »  
 

Alkohol na pracovišti a v pracovní době

Alkohol na pracovišti Co může zaměstnavatel udělat zaměstnanci, který je na pracovišti pod vlivem alkoholu? Může zaměstnavatel vůbec přítomnost alkoholu v krvi kontrolovat? Tyto a další otázky vám zodpoví následující článek. Čtěte více »  
 

Jak nadměrná konzumace alkoholu škodí zdraví

Delirium Zajímá vás, co s sebou přináší nadměrná konzumace alkoholických nápojů? Nebyli bychom zodpovědný magazín o alkoholu, kdybychom se o tom nerozvedli v samostatném článku. Budiž vám tento článek varováním, že s alkoholem se to nemá přehánět. Čtěte více »  
 

Proč nekombinovat energetické nápoje a alkohol

Energetický nápoj s vodkou Objednat míchaný nápoj s energy drinkem a alkoholem se dá v nejednom baru. Jsou většinou doménou mladých, kteří se chtějí bavit co nejdéle. Možná však ani často netuší, jak nebezpečná může kombinace energetického nápoje a alkoholu být. Čtěte více »  
 

Situace, kdy je lepší se raději vyhnout konzumaci alkoholu…

Kdo by neměl pít alkohol Proti umírněné konzumaci alkoholu toho asi nejde mnoho namítat. Najdou se však situace, kdy je dobré se pití alkoholu obloukem vyhnout. Tady je pár těch nejzásadnějších. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top

kopie-souboru-hp_licence289_hospoda_1920x500