Naším cílem je konzument alkoholických nápojů vědomý si všech možných rizik, které s konzumací alkoholu souvisejí. Právě v následujících článcích je této problematice věnována největší pozornost.

 
 

Co je to patická opilost?

Patická opilost Patická nebo také patologická opilost je porucha vědomí, která vzniká v souvislosti s konzumací alkoholu. Při patické opilosti dochází k narušení vnímání reality, přičemž tento stav neodpovídá množství vypitého alkoholu. Popsán je přitom nejen lékařskou vědou, ale věnuje se mu rovněž trestní právo. Čtěte více »  
 

VIDEO: Co pro vás znamená pít s rozumem?

Co znamená pít s rozumem Fórum Pij s rozumem před několika dny uveřejnilo na internetu anketu, ve které Pražané odpovídají na otázku „Co pro Vás znamená pít s rozumem?“. Čtěte více »  
 

Alkohol na pracovišti a v pracovní době

Alkohol na pracovišti Co může zaměstnavatel udělat zaměstnanci, který je na pracovišti pod vlivem alkoholu? Může zaměstnavatel vůbec přítomnost alkoholu v krvi kontrolovat? Tyto a další otázky vám zodpoví následující článek. Čtěte více »  
 

Jak nadměrná konzumace alkoholu škodí zdraví

Delirium Zajímá vás, co s sebou přináší nadměrná konzumace alkoholických nápojů? Nebyli bychom zodpovědný magazín o alkoholu, kdybychom se o tom nerozvedli v samostatném článku. Budiž vám tento článek varováním, že s alkoholem se to nemá přehánět. Čtěte více »  
 

Proč nekombinovat energetické nápoje a alkohol

Energetický nápoj s vodkou Objednat míchaný nápoj s energy drinkem a alkoholem se dá v nejednom baru. Jsou většinou doménou mladých, kteří se chtějí bavit co nejdéle. Možná však ani často netuší, jak nebezpečná může kombinace energetického nápoje a alkoholu být. Čtěte více »  
 
Pijme s rozumem!
Top